SÜTÜN UZMANINDAN SÜTE DAİR HER ŞEY

Süt aşkıyla yola çıktık, süte dair zenginlikleri size ulaştırmak için çalışıyoruz.

Süt bizim ilk aşkımız

Sütçülüğün bilgi ve yayın merkezi olarak 2006'da yola çıktık. Kısa sürede sektörün bilgi kaynağı olmayı başardık. Dijitalleşen dünyada değişimin öncüsü olduk ve süte dair her şeyi bir arada sunan e-pazaryeri olarak faaliyetimize devam ediyoruz.

Niçin e-pazaryeri?

Yakın geleceğin en önemli gündemi gıda, su ve enerji tedariki... Süt tedarik zincirindeki olası kırılmalara karşı üreticiyi ve tüketiciyi desteklemek amacıyla Sütdünyası'nı sütçülüğün e-tedarik (pazaryeri) platformuna dönüştürdük.

Sütdünyası hakkında

16 yıl önce sütçülüğün iletişim platformu olarak yola çıkan Sütdünyası, "süte dair her şey"i bir arada sunan e-pazaryeri olarak yolculuğuna devam ediyor.

sutdunyasi dergi kapaklar low

Süt Dünyası dergisi ile süt üreten, işleyen ve tüketen herkese 2006 yılından beri rehberlik ediyoruz. Süt sektörünün iletişim platformu ve çiftlikten sofraya süt değer zincirinin güvenilir bilgi kaynağı olarak tüm paydaşlarımız tarafından ilgiyle takip ediliyoruz.

2006'dan beri çiftlikler ve mandıralarla iç içeyiz. 16 yıllık faaliyetimiz sonucunda süt sektöründe ihtiyacın ne olduğunu gördük. Üretimde sürdürülebilirliği sağlamak ve tüketicinin uygun fiyatlarla süt ürünlerine erişebilmesi için üretici ile tüketici arasında köprü görevi üstlendik. Artık faaliyetimizi "süte dair her şey"i bir arada sunan e-pazaryeri olarak sürdürüyoruz.

Ülkemizin her bir köşesindeki süt zenginliğini tüm yurda yaymak, insanlarımızın bu zenginliklere kolayca ulaşmasını sağlamak için yepyeni bir yola çıktık. Artık yeni misyonumuzla, sütçülüğün e-tedarik platformu olarak sizinle birlikte olmaya devam edeceğiz.

Süte dair her şey burada

Türkiye'nin peynir çeşidi 200'ün, süt ile üretilen ürün çeşidi ise 500'ün üzerinde. Ülkemizin süt zenginliğini önce yurt içinde ardından tüm dünya ile paylaşmak için yola çıktık.

sutdunyasi pazaryeri low

Süt ürünleri bakımından en zengin ülkelerden biriyiz. Türkiye'nin peynir çeşidi 200'ün üzerinde, süt ile üretilen ürün çeşidi ise 500'ün üzerinde. Her bir yöremizde birbirinden özel peynirler, yoğurtlar, süt tatlıları, sütlü yiyecekler ve atıştırmalıklar bulunmaktadır.

Türkiye, yaklaşık 2 bin 500 adet onaylı süt işleme tesisi, binin üzerinde hastalıklardan ari süt çiftliği, süt ve türevi hammadde kullanarak gıda üretimi yapan 5 bine yakın kayıtlı gıda işletmesi ile süt zengini bir ülke olarak dünyada öne çıkmaktadır.

16 yıllık tecrübemiz ve uzmanlığımız ile süt zenginliklerimizi ortaya çıkarmak, sergilemek ve tüketime sunarak damaklarda yaşatmak için yola çıktık. Dijital fırsatlardan yararlanarak süt kültürümüzü yaşatmak ve geleceğe aktarmak öncelikli hedefimizdir. 

Videoyu oynat

2006'dan beri sizin yanınızdayız

Sizinle olan birlikteliğimiz tam 16 yıl öce 2006'da başladı. Sektörün tüm paydaşları tarafından kısa sürede benimsenen Sütdünyası, ilk günden beri sütçülükte iletişimin itibarlı bir markası olarak varlığını sürdürüyor. 

Videoyu oynat

Süt üreticisinin güçlü sesiyiz

Sütdünyası dergisi; 2006 yılından itibaren süt üreticisinin ve mandıracıların güçlü sesi olarak yayınını aralıksız sürdürdü. Bugün e-tedarik platformu (e-pazaryeri) olarak aynı misyonun elçileri olmayı sürdürüyoruz.