Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Süt Tatlıları
Süt tatlıları, ana bileşeni süt olan hafif, besleyici ve lezzetli tatlı çeşitleridir. Tatlı çeşitlerinin birçoğunun içeriğinde aslında süt yerini almaktadır. Fakat ağırlıklı olarak süt ve süt ürünleri ekseninde yapılan tatlılara süt tatlıları denmektedir.
Bazı süt tatlıları şu şekildedir: Sütlaç, güllaç, muhallebi, çikolata muhallebili pasta, süt tatlısı, magnolia, keşkül, tavuk göğsü ve daha fazlası. Süt tatlıları, çoğu evde yapılmakla beraber hazır olarak da marketlerde satılmaktadır.
Sütlü tatlıların tüketimi, son on yılda büyük oranda artmıştır. Faydası ve hafifliği nedeniyle sütten yapılan tatlı çeşitleri rağbet görmüştür. Sütlü tatlı pazarı ise son yıllarda süt endüstrisindeki teknolojik gelişmeler ve giderek artan yenilikçi bileşenler sayesinde bir artış göstermiştir.

Süt Tatlıları Faydaları
Süt tatlıları içeriğinde ki ana karışımın süt olmasından dolayı vitamin ve protein açısından zengindir. Yelpazesi oldukça geniş olduğu için her damak tadına uygun bir sütlü tatlı bulunabilir. Çocuklar için ideal ve besleyici olduğu bilinmektedir.
Süt Dünyası birbirinden lezzetli süt tatlıları ile müşterilerine güvenilir alışveriş garantisi vermektedir.