E-ticarete İlk Adımını At!

Katkısız ve doğal ürünler üreten tüm süt işletmelerini desteklemek için buradayız. Ürünlerini doğrudan tüketicilere satmanız için süt ağı kuruyoruz. Türkiye’nin dört bir yanındaki süt ürünü üreticileri ile tüketicileri burada buluşturuyoruz. 

Kolayca sipariş alarak işini e-ticaret ile büyüten üreticilerimiz arasına siz de hemen katılın. Dakikalar içerisinde işletmenizi kaydedin, kargo ayarlarınızı yapın ve ürünlerinizi ekleyin. Çevrimiçi mağazanızı kolayca açarak hemen satışa başlayın.

Başlamak Çok Kolay

1. İşletmeni Kaydet

Satıcı olarak kaydol

2. Ürünlerini Listele

Ürünlerini ekle, stok bilgisi gir

3. Siparişini Gönder

Siparişi hazırla, kargoya ver

4. Ödemeni Al

Ödemen anında hesabında

Neden Sütdünyası?

 Ürünleriniz için Türkiye’nin 81 ilinde ücretsiz dijital pazar sunarak, satın almaya hazır müşterilerin ürünlerinize kolayca ulaşmasını sağlıyoruz. Talepleri ve mevsimselliği takip ederek ürünlerinizin reklamını yapıyoruz. Ürünlerinizin yalnızca görülmesini değil aynı zamanda satılmasını da sağlıyoruz.

“Satış yoksa ücret de yok” modelini benimsiyoruz. Yalnızca başarılı satışlardan makul bir komisyon alıyoruz. Sütdünyası’nda gizli ücret veya sürpriz bir masraf kesinlikle yoktur. Siz de Türkiye’nin dört bir yanından kolayca sipariş alarak işini geliştiren üreticilerimiz arasına hemen katılın. 

D2C İş Modeli

Ürünlerinizi kendi markanızla doğrudan tüketiciye (D2C) ulaştırıyoruz.

Kargo Takip Desteği

Siparişi kargoya verdiğiniz andan itibaren takip sürecini teslimata kadar üstleniyoruz.

Düşük Komisyon Oranı

%8'den başlayan en uygun komisyon oranları bizde. Gizli ücret ve sürpriz masraflar yok.

Anında Ödeme

Gönderdiğiniz siparişin ödemesi birkaç gün içinde (en geç 1 haftada) hesabınızda.

sutbon artizan taze keci peyniri kg 2
img become 02
Günlük ziyaret
5500
Ürün sayısı
449
Marka sayısı
12

Başarı hikayeleri geliyor…

Amacımız, her gün kullanacağınız ve memnun kalacağınız bir hizmet deneyimi yaşatmak. Bu nedenle, hizmetlerimizi her gün daha iyi hale getirmek için sürekli çalışıyoruz ve kullanıcılarımızın söylediklerini can kulağıyla dinliyoruz.